חוגים ופעילויות

פעילות ערה ואורח חיים פעיל, הם גורמים רבי השפעה בכל מה שנוגע לשמירה על צלילות, תפקודיות וחוסן נפשי בגיל הזהב.

באלמוגים אנו מתייחסים לגיל הזהב כאל אחת התקופות היפות בחיים!

בעינינו, מי שהגיעו למרום גיל הזהב, ראויים לנצל את זמנם הפנוי באופן מיטבי, תוך מימוש העדפותיהם האינדיווידואליות ותחומי העניין האישיים שלהם.

לפיכך, אנו מציעים לדיירנו שפע חוגים, סדנאות ופעילויות חברתיות עשירות, שמנעימים את זמנם וממלאים אותו בתוכן איכותי ומשמעותי.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מגוון חוגים ופעילויות חברתיות

  חוג פיסול: בחוג זה תמצאו פתח להתנסות בלתי אמצעית בעבודה עם חומרי פיסול מגוונים, ליצירת עבודות כיד הדמיון הטובה עליכם, אשר מהוות מזכרות מרגשות ומתנות יפות, אותן יכול כל משתתף לשמור לעצמו או להעניק ליקיריו.

  חוג שחמט: אין כמו משחק שחמט טוב כדי לשמור על חדות המחשבה וצלילות הדעת, תוך כדי חוויה חברתית, מקרבת ומשעשעת. חוג השחמט שלנו מספק את המסגרת האופטימלית להפעלה קוגניטיבית בריאה לצד הזדמנויות חברתיות מבורכות, בהדרכתו של מורה מוסמך ומקצועי.

  חוג יוגה: רבות כבר נכתב על תרגול היוגה, המחייה את בריאות הגוף ומשכין שלווה נפשית. אצלנו ניתן ליהנות מתרגול יוגה סדיר בקבוצה תומכת, תחת הדרכתה של מורה מקצועית שצברה ידע רב וניסיון בכל הנוגע להתאמת האימון ליכולתם האישית והבריאותית של כל משתתף ומשתתפת בני גיל הזהב.

  חוג פילטיס: פילטיס היא דרך נפלאה לחזק את הגוף, למנוע ולטפל בכאבי גב, ולהעלות את רמת המודעות ליציבה. חוג הפילטיס מקנה לדיירינו מסגרת אימון קבועה ותומכת, המותאמת לרמתם האישית וליכולותיהם וצרכיהם הבריאותיים.

  מפגשי חידות היגיון: על מנת לפתור חידות היגיון צריך להפעיל מחשבה מחות לקופסה, קשב רצוף וריכוז רב.האתגר הטמון במפגשי חידות ההיגיון מסייע לדיירינו לשמור על שגרת אימון למוח, ולקדם את השמירה על צלילות עם התבגרותם, וזאת כחוויה חברתית קלילה ומשעשעת.

  מפגשים חברתיים ומשחקי חברה: היותנו יצורים חברתיים היא עובדה שלא משתנה גם כשאנו מתבגרים. דיור מוגן "אלמוגים" לקח על עצמו ליצור סביבה תומכת, חברתית ומשותפת לדייריו, ומארגן עבורם מפגשים חברתיים ומשחקי חברה בדרך קבע, מדי שבוע.