חדר כושר

לכולנו חשוב לשמור על נפש בריאה בגוף בריא בכל גיל, ואחת הדרכים המשמעותיות לממש זאת היא באמצעות הקפדה של שגרת פעילות גופנית בריאה ומותאמת ליכולותינו האישיות.

חשיבותה של פעילות גופנית סדירה אף עולה עם התבגרותנו, ומהווה את אחד הגורמים המשמעותיים לבני גיל הזהב בכל הנוגע לשמירה על רמת תפקוד תקינה ומצב רוח מרומם.

מתוך הבנה של חשיבותם העצומה של אימונים גופניים לבני גיל הזהב, קיים באלמוגים צוות מקצועי מיומן לגיל השלישי להתעמלות, יוגה, פילאטיס, הקמנו בדיור מוגן "אלמוגים" חדר כושר מתקדם בניצוחם של מאמנים אישיים מקצועיים.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חדר הכושר באלמוגים

  חדר הכושר שלנו מעוצב ומצויד בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והחדישים ביותר בתחום כיום, וכולל את כל האביזרים ומכשירי הכושר המבוקשים, שעומדים תמיד לרשות המתאמנים, לצלילי מוסיקת רקע.

  אנו ערים לחשיבות ההתאמה האחראית, המקצועית והקפדנית של רמת האימון והתרגילים הנכללים בו – ליכולותיהם האישיות והבריאותיות של דיירנו.

  לפיכך, אנו מעסיקים צוות של מאמני כושר מקצועיים, שהשתלמו ומחזיקים בידע המקצועי הדרוש על מנת להתאים לכל מתאמן את הרכב האימון הנכון לרמתו וליכולתו האישית.

  באופן זה, אנו מבטיחים את בטיחות האימון במכון הכושר, ומאפשרים לפעילות זו להפוך לחוויה של הפעלה גופנית בריאה, שיתרונות חברתיים לצדה (שהרי אין מה שמעורר יותר את המוטיבציה מאימון משותף).

  יתרונותיו של חדר הכושר באלמוגים

  חדר הכושר ב"אלמוגים" מהווה מרכז בריאות יחיד במינו, אשר עומד, מצד אחד, במלוא הסטנדרטים הנהוגים בתחום, ומותאם, מצד שני, לצרכי הדיירים שלנו.

  יתרונותיו של חדר הכושר ב"אלמוגים" הנם משמעותיים ובלעדיים:

  • מאמן כושר מקצועי בעל ידע בהתאמת פעילות גופנית לבני הגיל השלישי: מאמני הכושר שלנו עוברים השתלמות ומחזיקים בידע הנחוץ, על מנת להתאים את היקף האימונים, תדירותם ועצימותם לצרכים הבריאותיים ולמצבו הרפואי של כל דייר.
  • חדר כושר מאובזר וחדיש: חדר הכושר ב"אלמוגים" מצויד במלוא מכשירי הכושר והאבזור המתקדם והחדיש ביותר בתחום.
  • מוסיקה רקע בסגנון מותאם: מוסיקת הרקע שמושמעת בחדר הכושר שלנו אינה רועשת, אלא קצבית אך הרמונית ומותאמת להעדפותיהם של דיירינו.

  אימוני כושר בעלי ערך מוסף חברתי: היות וחדר הכושר ממוקם בלבו של בניין הדיור המוגן "אלמוגים", אימוני הכושר בו מהווים חוויה מגבשת למקרבת לדיירים המתאמנים.